Filters Reset
Save Search (1)
Save your search to get Alerts
29 Properties
29 Properties Available
List
The average price in the selected areas has remained stable. Learn more
- 1/40 40
4 Beds 3.5 Baths 3,926 SqFt$799,980New - 1/40 40
4 Beds 5 Baths 4,316 SqFt$900,000New - 1/40 40
5 Beds 4 Baths 3,452 SqFt$799,900Active - 1/40 40
5 Beds 5.5 Baths 5,085 SqFt$1,350,000Active - 1/40 40
3 Beds 3.5 Baths 2,522 SqFt$694,900Price Dropped by $4K - 1/30 30
4 Beds 3 Baths 2,940 SqFt$649,000Active - 1/30 30
2 Beds 3 Baths 1,945 SqFt$419,000Price Dropped by $6K - 1/34 34
4 Beds 3 Baths 2,975 SqFt$925,000Active - 1/34 34
4 Beds 3 Baths 2,975 SqFt$870,000Price Dropped by $25K - 1/40 40
4 Beds 3 Baths 2,730 SqFt$695,000Active - 1/40 40
4 Beds 3.5 Baths 3,523 SqFt$950,000Active - 3D
3 Beds 3 Baths 1,949 SqFt$475,000Price Dropped by $15K - 1/40 40
4 Beds 3.5 Baths 2,829 SqFt$815,000Active - 1/30 30
5 Beds 4 Baths 2,903 SqFt$850,000Active - 1/30 30
5 Beds 4 Baths 2,903 SqFt$849,000Price Dropped by $1K - 1/39 39
3 Beds 2.5 Baths 2,164 SqFt$695,000Active - 1/28 28
3 Beds 3 Baths 2,556 SqFt$589,000Active - 1/40 40
4 Beds 4 Baths 3,734 SqFt$1,160,000Price Dropped by $40K - 1/36 36
5 Beds 4 Baths 3,713 SqFt$775,000Price Dropped by $24K - 1/40 40
4 Beds 3.5 Baths 2,829 SqFt$675,000Price Dropped by $15K - 1/33 33
4 Beds 3.5 Baths 3,337 SqFt$975,000Price Dropped by $13K - 1/30 30
4 Beds 3 Baths 3,340 SqFt$649,000Price Dropped by $21K - 1/40 40
4 Beds 2 Baths 2,506 SqFt$539,900Active - 1/24 24
3 Beds 2 Baths 2,280 SqFt$545,000Price Dropped by $4K
- 1
- 2